spinner

Svařované gabiony a matrace

Prodáváme od tuzemských i evropských výrobců. Nabídku rozměrů, velikosti oka a průměru drátu najdete v technickém listu. Tyto gabiony se skládají z jednotlivých dílů svařovaných sítí s povrchovou úpravou drátu Zn 95% + Al 5% (Galfan, nebo obchodně Galmac, Bezinal). Povrchová úprava Galfan je na drát nanášena žárově a zajišťuje předpokládanou životnost materiálu sítě až 60 let.

Gabiony ze svařovaných sítí se nedodávají jako hotový prvek. Množství nutného materiálu k sestavení struktury se vypočte na jednotlivé panely sítí, podélných svislých (líc a rub), příčných svislých (příčka), vodorovných (dno a víko) z poskytnuté PD.

Víko spodního gabionu je zároveň i dno gabionu vrchního v případě vícevrstvé zdi. Gabiony se montují z jednotlivých panelů přímo na základovou spáru, spojovacím materiálem specifikovaným v nabídce materiálu. Sítě na gabiony svařované dodáváme v kvalitě a vlastnostech dle ČSN EN, ISO a TKP kap.30 speciální zemní konstrukce. Min. průměr drátu je 3,8-4mm, oko 5x10cm a 10x10 cm.

Pro vypracování konkrétní nabídky na výpočet panelů svařovaných gabionů a spojovacího materiálu Vám rádi pomohou specialisté z obchodního oddělení, které najdete v kontaktech těchto stránek.

Gabiony Liberec